Про арт-освітній проект “Мій Геній”

     Арт-освітній проект «Мій Геній» спрямований на розвиток дитини та її батьків.

     Це серія матеріалів про мистецтво для навчання і гри, які формують художній смак та інтерес, заохочують креативність і спонукають до критичного мислення. Розмальовки, картки, плакати та інша продукція проекту «Мій Геній»:

  •  вчать насолоджуватися художніми творами;
  •  закладають основи художнього та мистецького світогляду;
  •  розширюють ерудицію;
  •  задають високі стандарти естетичного впорядкування особистого простору та довкілля;
  •  допомагають створити середовище розвитку дитини;
  •  дають змогу весело, цікаво та корисно провести час у родинному колі.

     Для наших серій друкованої продукції ми відібрали найяскравіші перлини світового мистецтва, які здатні привернути увагу дитини, зацікавити її та стимулювати самостійну творчість і пізнання світу. Сприйняття вишуканих візуальних образів збагачує естетичний досвід дітей. Знайомство з провідними мистецькими колекціями розвиває навички розуміння художніх творів, а через них — природи, суспільства, культури.

     Розмальовки, картки та плакати «Мій Геній» розкривають естетичний, моральний, філософський, тілесний виміри культури. Вони поєднують мистецьке та науково-історичне пізнання світу, дають можливість осягнути такі фундаментальні художні категорії, як «гармонія», «краса», «моральність», «пропорційність», «ідея» та інші.

     У використанні продукції «Мій Геній» необхідна співпраця дитини та батьків. Саме спільна гра дітей і батьків дає змогу послідовно розкрити емоційний та інтелектуальний зміст шедеврів, дізнатися про різноманітні жанри та зображальні засоби мистецтва. Під час використання наших матеріалів батьки можуть розвивати запропоновані теми, разом з дітьми досліджувати історію творів, обговорювати та інтерпретувати зображених людей і події, порівнювати, встановлювати зв’язки, ставити питання, шукати додаткову інформацію…

     Багата палітра сенсів, закладених у картини, забезпечує великий простір для гри. До цієї гри батьки можуть залучати будь-які цікаві факти для підтримки уваги дитини і створення атмосфери творчого зацікавлення, а також підбирати матеріали і теми відповідно до віку дитини.

     Під час гри з картками та розмальовками проявляються й розвиваються розумові здібності дитини, емпатія, інтерес, логічне та образне мислення, утворюється місце для фантазії, уяви, мрій, висвітлюється багатогранність світу.

     Проводячи дозвілля разом, ви даруєте дитині відчуття впевненості в своїх діях, демонструєте приклад творчої взаємодії та допомоги, створюєте основу для комунікації з освіченими людьми.

     Арт-освітній проект «Мій Геній» — це незабутня радість спілкування, це яскраві емоції творчого процесу, це теплий вияв любові до дітей, яка лишається в серці назавжди.

     Купуйте наші товари для розвитку — Вашому Генію обов’язково сподобається!

Команда "Мій Геній"

     Проект «Мій Геній» заснували твоє дорослих батьків з натхненням від семи дітей. Але наш проект — це ще й кожна людина, яка, купуючи наші матеріали, підтримує ідею гармонійного розвитку дитини, ділиться своїм досвідом і порадами.

     Ми запрошуємо до співпраці охочих батьків, учителів, дитячих психологів, культурологів, філософів, програмістів, дизайнерів, журналістів, блогерів. Якщо ви бажаєте змістовно підтримати проект, долучайтеся до нашої команди! Напишіть нам лист — ми зацікавлені у ваших пропозиціях, порадах, відгуках.

     Наші Генії потребують якісних матеріалів для розвитку, тож у нас із вами попереду багато роботи! Долучайтесь!