Договір публічної оферти

За цим Договором одна сторона Продавець (ФОП МОРОЗ Андрій Анатолійович; ПП “Рекламное Агентство 100%), з одного боку, і Покупець – будь-яка особа, яка прийняла умови даного Договору публічної оферти, з іншого боку, далі разом – Сторони, уклали даний Договір публічної оферти (далі — Договір), який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, які розміщені на сторінках интернет-сайту https://my-genius.com/.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Договірні відносини між Продавцем і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту https://my-genius.com/ у відповідному розділі будь якої із кнопок “ЗАМОВИТИ”, «КУПИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАКАЗ або ЗАМОВЛЕННЯ», означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), згідно чинного міжнародного та українського законодавства, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.2. Договір публічної оферти є публічним. Відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

1.3. Даний Договір набуває чинності з моменту натискання на будь якої із кнопок “ЗАМОВИТИ”, «КУПИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАКАЗ або ЗАМОВЛЕННЯ», яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають та, в разі необхідності, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

 1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

«Сайт» – web-сайт має адресу в мереж інтернет https://my-genius.com/. Якій використовується Користувачами, Покупцями для створення замовлення та купівлі товарів представлених на ньому.

«Договір публічної оферти» – публічний договір, зразок якого розміщений на сайті https://my-genius.com/, і застосування якого є обов’язковим щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на сайті https://my-genius.com/, спрямовану невизначеному колу осіб, Покупцям.

«Акцепт» – прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення та опис якого розміщено на сайті https://my-genius.com/, шляхом додавання його у віртуальний кошик, відправлення Замовлення або його оплату.

«Товар» – предмет торгівлі (виріб, модель, книги, плакати, розмальовки, аксессуар для творчості, виховання, супровідні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), щодо придбання якого на сайті https://my-genius.com/ розміщена пропозиція Продавця.

«Покупець, Користувач» – будь-яка дієздатна фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали сайт https://my-genius.com/ та мають намір придбати та придбають (купують) той чи інший Товар та погодилися з усіма умовами цеї Публічної оферти та виконали всі її умови.

«Продавець» – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного міжнародного та українського законодавства, яка є власником чи розповсюджувачем Товару та має намір його продати, використовуючи для цього сайт https://my-genius.com/ .

Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

«Замовлення» – належно оформлена та розміщена на сайті https://my-genius.com/ заявка Покупця на купівлю Товарів, що адресується Продавцю.

«Законодавство» – встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

«Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

«Платник»к – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

«Одержувач» – особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

«Пропозиція» – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

«Сторони» – Продавець, Покупець, Користувач.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці сайту https://my-genius.com/, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього кошти.

3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

3.3. Продавець та Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною чи удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску чи обману.

3.4. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та/або реалізацію товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України, та зобов’язується нести відповідальність у випадку порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

 1. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ КОРИСТУВАЧЕМ, ПОКУПЦЕМ

4.1. Сайт https://my-genius.com/ дозволяє переглядати та завантажувати матеріали розміщені на сайті тільки для особистого некомерційного використання. Заборонено змінювати матеріали сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

4.2. Реєструючись на Сайті, Покупец, Користувач погоджуєтеся на умови цего договору, та несе відповідальність за всі свої дії під своїм логіном та паролем на Сайті.

4.3. Звертаючись через контактну форму, листом або телефоном до Продавця, або залишаючи коментарі на сайті, Користувач несе відповідальність, що це повідомлення, звернення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

4.4. Користувач погоджується, що будь-яке повідомлення в коментарах, формах зворотнього зв’язку, Продавець, адміністратор сайту https://my-genius.com/, може видаляти без згоди Користувача, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Продавець не несе відповідальності за інформацію, розміщену Користувачами сайту на сторінках сайту в коментарях, відгуках та інших місцях сайту.

4.5. Продавець може використовувати різні технології для збирання та зберігання інформації, коли Користувач, Покупець відвідує сайт https://my-genius.com/. Це може включати в себе запис одного або декількох куків або анонімних ідентифікаторів. Кукі й анонімні ідентифікатори використовуються, коли Користувач взаємодієте з послугами, рекламою розміщеною на сайті.

4.6. Користувач (Суб’єкт персональних даних), реєструючись або оформлюючи замовлення на сайті https://my-genius.com/, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-УІ, надає свою безумовну згоду на збір і обробку особистих персональних даних Проавцю, якій є володарем бази персональних даних. Адреса Продавця вказана в розділі сайту «Контакти» є місцем зберігання персональних даних. Користувач, Покупець надає наступні персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти. Вказані персональні дані надаються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин (придбання товарів, забезпечення доставки поштових, кур’єрських відправлень), а також з метою реалізації інформаційно-сервісних послуг (розповсюдження інформаційних, рекламних, маркетингових повідомлень та спеціальних пропозицій будь-якими засобами зв’язку, включаючи SMS, електронну пошту, телефон і мобільні пристрої), відповідно Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про рекламу». Вказані персональні дані надаються Користувачем добровільно з наданням права безстрокового терміну зберігання та знищення.

У відповідності до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Користувач повідомлений про права суб’єкта персональних даних. Суб’єкт персональних даних має право: 1. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом; 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 3. на доступ до своїх персональних даних; 4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду; 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; 11. відкликати згоду на обробку персональних даних; 12 знати механізм автоматичної обробки персональних даних; 13.на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

4.7. Згода на використання Продавцем персональних данних Покупця, Користувача може бути відкликана Користувачем в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу електронної пошти: my.artosvita@gmail.com, в темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

 1. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

5.1. Продавець бере на себе обов’язок: виконувати умови даного Договору; при надходженні оплати від Покупця виконувати Замовлення згідно з його умовами; передати Покупцю Товар згідно з вибраним на сайті https://my-genius.com/ зразком та оформленим Замовленням на умова даного Договору; забезпечити якісне пакування товару та відповідність кількісних характеристик оформленому Покупцем Замовленню; повідомити Покупця про можливі додаткові комісіі при транспортирові товару Поштовими службами, сервісами та при оплаті замовлень банківськими картками різних типів (Mastercard, Visa, Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro) шляхом інформування в даному договорі.

5.2. Продавець має право в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

 1. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПОКУПЦЯ

6.1. Покупець зобов’язаний:

ознайомитися з умовами придбання Товару, Доставки, цего Договору які представлені на сайті https://my-genius.com/;

ознайомитися з інформацією про Товар, його характеристиками, умовами використання, обмеженнями, застереженнями;

оплатити та отримати Товар згідно умов цего Догвору та правил діючих на сайті;

під час отримання Товару перевірити його цілісність, неушкодженість пакування самого товару, незабрудніність, комплектність, відсутність браку. Перевірка проводиться в присутності працівника поштового сервісу/відділення.У разі виявлення пошкоджень товару, необхідно звернутися до працівника поштового відділення з вимогою зафіксувати факт пошкодження склавши акт (претензію), та відмовитися від отримання товару та його сплати; У разі виявлення некомплектності при перевірці у поштовому відділенні Вам слід відмовитися від отримання товару та його сплати.

повідомити Продавця про випадок некомплектності та невідповідності Товару Замовленню, або пошкодження упаковки товару;

використовувати товари придбані для дітей за презначенням згідно з вказаних на товарі вікових та інших обмежень для униможливлювання завдання шкоди дитині;

товари які предназначині для спільного користування дітей та дорослих застосовувати за призначенням тілки під наглядом дорослої людини віком більше 18 років.

6.2. Покупець має право:

– Отримати всю необхідну інформацію про Товар та умови його предбання, Доставки , Гарантії , Повернення, додаткові комісії та збори;

– Оформити Замовлення на предбання Товару згідно правилами сайту https://my-genius.com/;

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

7.1. Покупець оформлює Замовлення самостійно на сайті https://my-genius.com/  обираючи товар та додаючи його у віртуальний кошик, натискаючи кнопки “ЗАМОВИТИ”, «КУПИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАКАЗ або ЗАМОВЛЕННЯ, або зробивши замовлення по електронній пошті, чи за номером телефону, вказаному в розділі «контакти» сайту https://my-genius.com/.

7.2. Максимальний строк оформлення Замовлення та відправки Товару 2 робочих дні з моменту його оформлення. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.

 1. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

8.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та зазначається на сторінки Товару на сайті https://my-genius.com/. Ціна Договору це сумма всіх обраних Покупцем Товарів доданих у віртуальний кошик з урахуванням ціни доставки, знижок;

8.2. Вартість Замовлення може змінюватись в залежності від умов предбання пропонованих Продавцем акцій, інших умов які впливають на зміну вартості Замовлення;

8.3. Продавець визначає для Покупця наступні способи оплати:

1) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу. Рахунок залишаеться дійсним до сплати протягом трьох днів з дати отримання рахунку Покупцем. Рахунко оплачується Покупцем в повному обсязі (100% передплата).

2) накладним платежем при отриманні Замовлення в представництві служби доставки на території України;

3) Кредитною карткою наступного типу: Visa; Visa Electron; Mastercard; Mastercard Electronic; Maestro. Банк, емітент карток може стягувати додаткові комісії при оплаті карткою. За замовчуванням додаткові комісії платіжних систем, поштових сервісів, служб сплачує Покупець;

4) Перераховані способи оплати не вичерпні та у разі домовленості з Продавцем, можуть застосовуватися інші способи оплати;

5) При натисканні на сторінці сайту https://my-genius.com/  кнопки «“ЗАМОВИТИ”, «КУПИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАКАЗ або ЗАМОВЛЕННЯ» це означає, що Продавець повідомив Покупця про можливість стягнення додаткової комісії;

 1. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

9.1 Продавець передає Покупецеві Товар за допомогою поштових, курєрських служб, сервісв, згідно обраного Покупцем спосіба при оформленні замовлення на сайті https://my-genius.com/ . Для інформування Продавцем Покупця про умови доставки Продавець стовює на сайті сайті https://my-genius.com/ розділ з умовами доставки, а також вказує можливі варіанти доставки та їх умови на сторінках товарів.

9.2. При доставці Товарів в міста України поштовими/кур’єесркими службами, сервісами Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями поштовими службами, сервісами.

9.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості, комплектації, кількості Товару, який доставляється поштовими компаніями/сервісами, підтверджується отриманням Покупцем товару та відсутність оформлених письмових претензій (акта-претензії) у Покуця до поштової служби, сервісу. Факт отримання Товару Покупцем та відсутність претензій може підтверджуватися згідно правил поштових компаній/сервісів підписанням товаро-транспортної накладної, декларації, акту, видаткової накладної та інших документів при отриманні Товару.

9.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причини, Поштова компанія/сервіс повертає Товар Продавцю. Оплата за послуги зворотної доставки незабраного, неотриманого товару вираховується Продавцем із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого на e-mail: my.artosvita@gmail.com В листі зазначається розрахунковий рахунок, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

9.5. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з’ясувати за контактними даними на сайті https://my-genius.com/  в розділі Контакти.

 1. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

10.1. Умови повернення Товрау визначаються законодавством України, постановами Кабінету Міністрів, інших правовстановлюючих органів, а також умовами цего Договору. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару із врахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться: Дитячі іграшки м’які; Дитячі іграшки гумові надувні; Друковані видання. Для всіх інших товарів Згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

10.2.Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до розділу Сайту «Повернення» з урахуванням правил та умов поштової службі/сервіса. Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів, без врахування дня покупки, якщо триваліший термін обміну або повернення товару не було оголошено Продавцем. Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий Продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, Покупець має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.

10.3. Попернення товару здійснюється поштовими службами за рахунок покупця.

10.4.  При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат пов’язаних з доставкою товару Покупцеві протягом 30 днів (П. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів») з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно на банковську картку особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару.

10.5.У випадку виявлення поліграфічного браку Товару Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

У випадку наявності брака Товару аба пошкодження пакування при транспортировці, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті згідно вимог поштової компанії/сервісу. Акт повинен бути підписаний Покупцем та представником поштової компанії, сервіса. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості бракованої продукції, після отримання Продавцем продукції з елементами поліграфічного браку.

10.6.  При поверненні Покупцем товару не належної якості (бракована продукція), Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару Покупцеві протягом 30 днів (П. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів») з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення, актом. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно на банковську картку особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару.

10.7. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності, а Продавець виконав умови цего Договору. У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

11.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і, чинним міжнародним та українським законодавством.

11.2. У разі виникнення спорів, пов’язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів щодо стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв’язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

11.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв’язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно міжнародного та українського законодавства та матеріального і процесуального права.

 1. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

12.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов’язань, за винятком зобов’язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза контролем такої Сторони, настали після укладення цього Договору, що носять непередбачений і невідворотний характер.
До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами (включаючи розподілу, пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання цього Договору.

12.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов’язань за цим Договором через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

12.3. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов’язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перерахованих обставин.

12.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше трьох місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону. Незважаючи на настання форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

Незважаючи на настання форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

 1. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

13.1. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

13.2. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті https://my-genius.com/ Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Сайту https://my-genius.com/. Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцю мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

13.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов’язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).

13.4. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

13.5. Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

13.6. Покупець має право отримати знижку при оформленні замовлення на сайті https://my-genius.com/ або у Точках продажу Продавця, у випадку, якщо Покупець приймає участь в Промо-акції або придбав Подарунковий Сертифікат. Отримання знижки Покупцем можливо при застосуванні унікального Промо-коду. Промо-код дає право отримати одноразову знижку на замовлення в розмірі та у строки, вказані в умовах Промо-акції. Після використання Промо-коду він стає недійсним та не може бути використаний повторно. Знижка не розповсюджується на додаткові комісі, збори, вони сплауються Покупцем в повному обсязі.. Подарунковий Сертифікат дає право отримати одноразову знижку на замовлення в розмірі не більшому номіналу Подарункового Сертифікату. Після використання такого Промо-коду Подарунковий Сертифікат стає недійсним та не може бути використаний повторно. Строк дії Подарункового Сертифікату: 90 (дев’яносто) календарних днів з дня придбання.

14. ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ ПЕРЕДАЧІ РЕКВІЗИТІВ ПЛАТІЖНОЇ КАРТКИ / ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ ПЛАТЕЖІВ.

При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процессинговой системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) Не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта.