Доставки і оплата

Доставка

     Доставка здійснюється поштовим оператором Нова пошта (на відділення НП або кур’єром до дверей оселі) . Якщо ви бажаєте, щоб вам доставили замовлення іншими поштовими операторами (Джастин, Укрпочта або доставка кур’єром до дверей), то при оформленні замовлення поставьте галочку напроти – “вибрати інший адрес доставки” і заповніть відповідні поля.
     Вартість відправлення рахується за тарифами та на умовах поштових операторів.
   Замовлення зроблені до 16 години в будні дні, надсилається в той самі день (день оформлення замовлення). Термін доставки в середньому складає 1-2 дні(Нова Пошта, Джастин) та 3-5 днів (Укрпошта). Термін може бути більшим в залежності від різних факторів, тому ми радимо заздалегідь замовляти подарунки, товари призначені до якоїсь конкретної дати.

     При отриманні товару у відділені поштового оператора, необхідно перевірити наявність пошкоджень та цілісності упаковки, відповідність комплектації товару Вашому замовленню. Перевірка проводиться в присутності працівника поштового сервісу/відділення.
У разі виявлення пошкоджень товару, необхідно звернутися до працівника поштового відділення з вимогою зафіксувати факт пошкодження, склавши акт (претензію), та відмовитися від отримання товару та його сплати.
     У разі виявлення некомплектності при перевірці у поштовому відділенні Вам слід відмовитися від отримання товару та його сплати. Зверніться до нас та повідомте про ситуацію. Ми з максимальною швидкістю її владнаємо.

Оплата

 При оформленні замовлення на сайті, Ви маєте можливість вибрати наступні способи оплати:

  • Оплата при отриманні товару (післяплата)
  • Попередня оплата (система захищенних платежів  WayForPay)
  • Безготівкова оплата

     При виборі способу оплати Післяплата покупець сплачує вартість доставки та комісію за повернення коштів згідно тарифів поштових операторів.

    Попередня оплата.  WayForPay – Міжнародна платформа для прийому онлайн-платежів. 

З  WayForPay ви маєте можливість вибрати зручний для вас метод оплати:

Приват24,

Карткою Visa/Mastercard

Google Pay и Apple Pay

Мессенджери

 WayForPay використовує власну трирівневу антіфрод- систему. Тому всі платежі і дані клієнтів захищені від шахрайства і розкрадання.

Безготівкова оплата для юридичних і фізичних осіб.

  • Після розміщення замовлення на сайті зв’жіться з менеджером для уточнення по телефону (098) 4941010. Після отримання всіх документів вам виставлять по електронній пошті рахунок-фактуру.
  • Рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. На час дії рахунку товар буде для вас зарезервований.

Юридичним особам для коректного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних необхідно надати скани наступних документів на пошту my.artosvita@gmail.com :

Копію або скан документа про реєстрацію в ЄДРПОУ, свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ), інформацію про розрахунковий рахунок і чинного директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця). Шаблон договору ви отримаєте від менеджера магазину по електронній пошті.

  • Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок і за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами проводиться безпосередньо в магазині в момент отримання товару або поштою.
  • Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-го події оплати або відвантаження

У разі виникнення питань щодо оформлення безготівкової оплати ви можете звернутися безпосередньо  до менеджера по телефону (098) 4941010

Повернення товару

     На нашому сайті діють загальні правила повернення товарів встановлені законодавством України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
     До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:
– Дитячі іграшки м’які
– Дитячі іграшки гумові надувні.
– Друковані видання.
     Для всіх інших товарів Згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
Обмін або повернення товару можливе протягомі 14 днів, без врахування дня покупки, якщо триваліший термін обміну або повернення товару не було оголошено продавцем.         Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.
     У випадку виявлення поліграфічного браку наших матеріалів Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).
Покупець має право повернути браковану поліграфічну продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині «Мій Геній» https://my-genius.com/, звернувшись через Форму зворотнього зв’язку та за телефоном +38 098 4941010.  При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.