Набір фоторепродукцій «Знайомство з музеєм Лувру»​

230,00 грн.

Картки із зображенням репродукцій картин Лувру.Набір карток є гарним, змістовним, яскравим подарунком, який не залишить байдужою жодну дитину.Розмір карток: 21 х 14,8 см.Загальна кількість карток: 20 шт.

Загальна кількість картин: 40 шт.

Фантазуйте, експериментуйте, творіть!

GTIN: 9786177949038 Артикул: LA5 Категории: , Метки: ,

Описание

До набору карток увійшли фоторепродукції 40 картин, які зберігаються в музеї Лувру. Картки з репродукціями доповнюють розмальовки, присвячені Лувру. Їх також можна використовувати як самостійний матеріал для творчості й розвитку дитини під час освітнього процесу в школах раннього розвитку, гуртках, на уроках мистецтва.

     Від народження малюка картки можуть слугувати елементами для оздоблення дитячої кімнати та створення простору розвитку, де буде формуватися художній смак і світогляд дитини. Прикрашаючи кімнату картками та іноді змінюючи їх розташування, ви урізноманітнюєте середовище дитини, даєте новий матеріал для пізнання і творчості. Використання карток у ранньому віці створює привід для батьків розповідати дитині про кольори, форми, композицію. Для маленької дитини процес розповіді має супроводжуватися показом рукою. Дайте дитині можливість торкнутися картки, покажіть їй пальчиком великий яскравий елемент, назвіть його, опишіть, використовуючи різні інтонації, щоби поєднати зображення з емоцією. Проявіть зацікавленість і позитивні почуття. Емоції батьків, тембр голосу та інтонації — це те, що дитина сприймає насамперед.

Якщо для немовляти картини — це невиразні плями, то згодом дитина починає вирізняти великі яскраві елементи, потім — дрібніші штрихи. Стаючи старшою, дитина відкриватиме нові деталі й розвиватиме увагу. Картки в інтер’єрі допомагають залучити дитину в майбутньому до читання книг.

      У віці приблизно від 2-3 років дитині можна пояснювати сюжети, історії картин, розповідати про зображених персонажів.

      У старшому віці розширте бесіду історичним, міфологічним, релігійним, політичними, філософським контекстами. Картки збагатять освітній процес у школі, доповнивши підручники якісними репродукціями картин. Дитина може використовувати їх у своїх творчих презентаціях, доповідях, шкільних проектах.

Перед початком використання карток ознайомтеся з нашими порадами та попередженням, викладеними в посібнику. Він додається до комплекту карток. Також на сайті створено сторінку цього товару з електронною версією посібника, яка буде постійно оновлюватися та доповнюватися. Перейти на неї можна за посиланням Посібник А-5 або за QR-кодом у друкованій версії посібника.

Набір карток є гарним, змістовним, яскравим подарунком, який не залишить байдужою жодну дитину.

Характеристики

 •  розмір карток — 210х148 мм (формат А5);
 •  надруковано на крейдованому папері високої якості щільністю 200 г/м2;
 •  загальна кількість карток — 20 шт.;
 •  загальна кількість репродукцій картин — 40 шт.;
 •  кожна репродукція картини має підпис на картці, де вказано назву картини, її автора, рік створення, жанр;
 •  картки запаковано в кольорову гофрокартонну коробку (кольори різні), у якій зручно зберігати картки. Розмір коробки 255х175х50 мм;
 •  коробку запаковано в термоплівку, яка захищає коробку при транспортуванні;
 •  до карток додається посібник з рекомендаціями та інструкцією для батьків, цікавими іграми.

Отзывы

 1. Юрий

  Весьма полезная штука в плане расширения кругозороа. Ребенок вроде просто играется с картинками, а параллельно изучает и живопись и историю и географию. И радует что не родители заставляют, а сам интересуется. В общем моим детям очень понравилось.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *